Silvestrovský ples v Reštaurácii Fatima

Oslávte príchod Nového roka v Reštaurácii Fatima a zažite neopakovateľné chvíle s kombináciou vynikajúceho jedla a zábavy v utorok 31.12.2019 o 19:00. Zažijete čarovnú noc v krásnom prostredí a príjemnej spoločnosti pod Trenčianským hradom.

V cene vstupenky je zahrnuté:

~ uvítací prípitok
~ 3-chodové silvestrovské menu
~ polnočná kapustnica
~ vínko biele / červené 0,2 l fľ.

~ Dj a zábavný program
~ fotokútik
~ tombola
~ novoročný prípitok

Silvestrovské menu

Pri príchode na Vás čaká uvítací prípitok, následne 3-chodové slávnostné servírované menu zostavené s kombináciou čerstvých surovín a zaujímavých ingrediencií, ktoré zaručene spríjemní Váš posledný deň v roku.

V cene vstupenky je 0,2l fľaška červeného alebo bieleho vína. V neskorších hodinách si pochutnáte na silvestrovskej kapustnici s mäsom a hríbmi.

Silvestrovská zábava

Tanečná zábava bude v réžii Dj Milana, ktorého hudba vás bude lákať na tanečný parket do ranných hodín. Hlavným programom večera bude spevácke vystúpenie mladej talentovanej speváčky Mirzy. Zabávať sa zaručene budete aj vo fotokútiku, z ktorého si odnesiete zábavné fotografie s priateľmi ako spomienku na tento jedinečný večer. Večerom plným magických okamihov bude sprevádzať moderátorka Stanislava Stella Poláčková.

Silvestrovské pobyty

Po silvestrovskej zábave nemusíte nikam chodiť. Ubytujeme Vás v Hoteli pod hradom hneď vedľa reštaurácie. Ubytovanie komfortných izbách Suite, Apartmánoch alebo štandard s bohatými bufetovými raňajkami a vstupom do wellnessu je možné na jednu alebo dve noci.
Kompletnú ponuku na silvestrovské pobytové balíky nájdete na stránke Hotela Pod hradom. Ubytovaní hostia majú k dispozícii parkovisko priamo pri hoteli. Vic informácií o ponuke silvestrovských pobytov nájdete TU

Cena vstupenky na silvestrovský ples je 69 € / osoba

Ceny silvestrovských pobytov zistite TU

Kúpiť vstupenku si môžete v reštaurácii Fatima alebo rezervovať telefonicky na 0908 243 243.
Ubytovanie si môžete rezervovať na recepcii hotela, tel. č. 032 640 12 24, e-mailom na info@hotelpodhradom.sk