ZigaForm version 5.0.1
Logo

Komplexné služby

pre firmy

Komplex reštauračných a ubytovacích zariadení v historickom centre mesta Trenčín priamo pod Trenčianskym Hradom ponúka priestory pre firemné aktivity, školenia, výstavy, workshopy a eventy. Pre spoluprácu ponúkame možnosť uzavretia dohody o spolupráci, ktorou Vám garantujeme benefity, zľavy a iné výhody.

Konferenčné služby. V oboch zariadeniach je hneď niekoľko sál, salónikov pre rôzny počet osôb s kapacitou až 150 miest. Samozrejmosťou je kompletná ponuka reštauračných, školiacich a ubytovacích služieb pre firemnú klientelu. Súčasťou priestorov je voľná WI-FI, konferenčná technika a dostatok priestoru pre prípadné workshopy, výstavy a bufetové stoly pre konferenčné občerstvenie, miestnosti pre obedy, večere a eventy.

Reštauračné služby

pre firmy

Pre firemnú akciu pokryjeme požiadavky na coffee breaky, rýchle obedy, snacky, večere, nápojové bufety, bufetové stoly, servírované menu. V ponuke oboch reštaurácii sú kvalitné ala carte ponuky jedál zostavených v zmysle sezónnosti a aktuálnych gastronomických trendov svetovej i domácej kuchyne.

Ubytovacie služby

pre firmy

Ponúkame Vám ubytovanie s kapacitou 50 lôžok v jedno-, dvoj, troja štvor-lôžkových izbách s raňajkami bufetovým štýlom v cene ubytovania. K pohodlnému pobytu poskytujeme doplnkové služby ako je wellness, masáže, room servise, minibar, výhľad na Trenčiansky hrad alebo na historické centrum. K dispozícii je aj uzavreté hotelové parkovisko s kamerovým systémom. Ubytovanie je vhodné pre individuálne pobyty obchodných cestujúcich alebo skupiny.