ZigaForm version 5.0.1
Logo

Výnimočný deň si zaslúži výnimočné miesto

1550

Svadba je jedným z najkrajších momentov, tak prečo ju neprežiť na okúzľujúcom a romantickom mieste, v tesnej blízkosti Trenčianskeho hradu, od ktorého je Reštaurácia Fatima vzdialená len pár metrov.

Reštaurácia Fatima ponúka možnosť usporiadania dobových historických svadieb aj v priestoroch Trenčianskeho hradu.

Pomôžeme Vám pripraviť svadobný deň podľa Vašich individuálnych prianí a potrieb, s prihliadnutím k Vášmu finančnému rozpočtu. Naše priestory a svadobné služby Vám radi predstavíme osobne, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Vychutnajte si svoj veľký deň v jedinečnej atmosfére s nezabudnuteľným výhľadom na panorámu mesta Trenčín a profesionálnym personálom, ktorý splní každé Vaše prianie.

Naši svadobní koordinátori zaistia kompletný svadobný servis a spoločne s Vami naplánujú svadobný deň podľa Vašich predstáv tak, aby bol nezabudnuteľný nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí.

Skúsený personál zaistí novomanželom a svadobčanom rozprávkovú svadbu vrátane kompletných príprav, výzdoby, obradu, slávnosti, elegantnej recepcii, veľkolepého svadobného banketu a svadobnej párty, až pre 120 osôb. Skúsený šéfkuchár, Vám pomôže zostaviť špičkové menu, ktoré si vychutnajú aj gastronomicky nároční hostia.

Je to len na Vás, garancia z našej strany zaručuje veľkoleposť na profesionálnej úrovni.