ZigaForm version 5.0.1
Logo

Vychutnajte kombináciu skvelej chuti, jedinečného výhľadu a historického interiéru

1550

Priamo pod bránami majestátneho hradu a nad strechami domov historického námestia mesta Trenčín nájdete Reštauráciu Fatima.

Táto malebná poloha reštaurácie vám umožní vychutnávať si jedinečný výhľad na panorámu celého mesta obklopeného vrchmi Bielych Karpát, a budete mať pocit, že sa rukou môžete dotknúť palácov Trenčianskeho hradu.

Reštaurácia vás okúzli neopakovateľným dobovým interiérom, ktorý umocňuje jej magickú atmosféru. Stačí len vstúpiť a nechať sa unášať so svojimi blízkymi pri príjemnom obede, romantickej večeri alebo pri pohári kvalitného vína.

Svojou nevšednosťou a osobitou atmosférou je reštaurácia ideálnym miestom pre vašu svadobnú hostinu, rodinné oslavy, firemné eventy, alebo sa nechajte vtiahnuť do dôb dávno minulých a vychutnajte si tradičnú dobovú hostinu.

Reštauráciu tvoria navzájom prepojené a otvorené miestnosti Margitina sála, kaviareň a zimná záhrada, schopné tak spojiť aj väčší počet hostí alebo vytvoriť v priestore samostatné oázy.

Margitina sála

počet osôb: xx

Citlivo zrekonštruovaná sála v romantickom štýle s nádhernými kryštálovými lustrami, ktoré jej dodávajú noblesu a podčiarkujú jej historickú hodnotu je miestom pre vašu svadobnú hostinu, rodinnú oslavu či inú spoločenskú udalosť.

Kaviareň

počet osôb: xx

Štýlová a vkusne zariadená kaviareň vás privíta uvoľnenou atmosférou pre priateľské posedenie a zastavenie sa na kus reči. Príjemné posedenie v kombinácii s kvalitnou kávou, zákuskom či drinkom, vás zaručene očarí. Doprajte si čas počúvaním hudby pri pohári vínka alebo iných alkoholických destilátov, a nechajte sa zlákať pohodovou atmosférou kaviarne

Zimná záhrada

počet osôb: xx

Oddýchnuť si môžete aj v zimnej záhrade pri šálke kávy alebo čaju, ktorá poskytuje tiché ústranie. Slnečné denné svetlo vám spríjemní pôžitok z jedla či pri znamenitom obede alebo ľahkej neskorej večery. Ojedinelý priestor je vhodný na rôzne oslavy či menšie svadobné hostiny.

Letná terasa

počet osôb: xx

Počas príjemných dní môžete uniknúť a vychutnať si fascinujúci výhľad na malebné centrum mesta a jeho dominantu – Trenčiansky hrad. Letná terasa s neopakovateľným výhľadom a originálnym “genius loci” môže byť ideálnym miestom ako pre romantickú večeru pre dvoch, tak aj pre súkromnú oslavu, či firemný večierok. Melodická hudba, kombinácie chutí a vôní, umocňuje romantickú atmosféru, ktorú si môžete vychutnať najmä pri večernom posedení pri sviečkach.

Ak chcete dodať vašej akcii na jedinečnosti, vyberte si našu reštauráciu.
Uvidíte, že táto voľba bola správna.