Vychutnajte kombináciu skvelej chuti, jedinečného výhľadu a historického interiéru

Priamo pod bránami majestátneho hradu a nad strechami domov historického námestia mesta Trenčín nájdete Reštauráciu Fatima.

123

Táto malebná poloha reštaurácie vám umožní vychutnávať si jedinečný výhľad na panorámu celého mesta obklopeného vrchmi Bielych Karpát, a budete mať pocit, že sa rukou môžete dotknúť palácov Trenčianskeho hradu.

Reštaurácia vás okúzli neopakovateľným dobovým interiérom, ktorý umocňuje jej magickú atmosféru. Stačí len vstúpiť a nechať sa unášať so svojimi blízkymi pri príjemnom obede, romantickej večeri alebo pri pohári kvalitného vína.

Svojou nevšednosťou a osobitou atmosférou je reštaurácia ideálnym miestom pre vašu svadobnú hostinu, rodinné oslavy, firemné eventy, alebo sa nechajte vtiahnuť do dôb dávno minulých a vychutnajte si tradičnú dobovú hostinu.

Reštauráciu tvoria navzájom prepojené a otvorené miestnosti Margitina sála, kaviareň a zimná záhrada, schopné tak spojiť aj väčší počet hostí alebo vytvoriť v priestore samostatné oázy.

123-2

Margitina sála

Citlivo zrekonštruovaná sála v romantickom štýle s nádhernými kryštálovými lustrami, ktoré jej dodávajú noblesu a podčiarkujú jej historickú hodnotu je miestom pre vašu svadobnú hostinu, rodinnú oslavu či inú spoločenskú udalosť.

Kaviareň

Štýlová a vkusne zariadená kaviareň vás privíta uvoľnenou atmosférou pre priateľské posedenie a zastavenie sa na kus reči. Príjemné posedenie v kombinácii s kvalitnou kávou, zákuskom či drinkom, vás zaručene očarí. Doprajte si čas počúvaním hudby pri pohári vínka alebo iných alkoholických destilátov, a nechajte sa zlákať pohodovou atmosférou kaviarne

3215
23

Zimná záhrada

Oddýchnuť si môžete aj v zimnej záhrade pri šálke kávy alebo čaju, ktorá poskytuje tiché ústranie. Slnečné denné svetlo vám spríjemní pôžitok z jedla či pri znamenitom obede alebo ľahkej neskorej večery. Ojedinelý priestor je vhodný na rôzne oslavy či menšie svadobné hostiny.

Letná terasa

Počas príjemných dní môžete uniknúť a vychutnať si fascinujúci výhľad na malebné centrum mesta a jeho dominantu – Trenčiansky hrad. Letná terasa s neopakovateľným výhľadom a originálnym “genius loci” môže byť ideálnym miestom ako pre romantickú večeru pre dvoch, tak aj pre súkromnú oslavu, či firemný večierok. Melodická hudba, kombinácie chutí a vôní, umocňuje romantickú atmosféru, ktorú si môžete vychutnať najmä pri večernom posedení pri sviečkach.

45

Ak chcete dodať vašej akcii na jedinečnosti, vyberte si našu reštauráciu.
Uvidíte, že táto voľba bola správna.